کسب مدال طلا و شکستن رکورد بازی های پارالمپیک 2016 توسط سیامند رحمان را که در سایه عنایت باری تعالی و همت وتلاش خستگی ناپذیر این قهرمان فرهیخته میسر گردید ، به ملت همیشه قهرمان ایران اسلامی ،ملت شریف آذربایجان غربی و مردم غیور و قهرمان اشنویه و خانواده گرامی این قهرمان تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون این قهرمان ارزنده را در سایر میادین ورزشی و افتخارآفرینی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

خداوند سبحان را شاکریم که ايمان، توانمندي، اراده ي راسخ و عزم استوار شما سیامند عزیزو قهرمانِ شهرستان اشنویه در کسب مقتدرانه و غرورآفرين مدال طلاي مسابقات وزنه برداری قهرمانی معلولان جهان در ریوو ارتقای رکورد جهانی این رشته در سنگین وزن بار دیگر موجب شد تا برگ زرین دیگری بر افتخارات كشور عزيزمان ایران افزوده شود و پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های جهانی به اهتزار درآيد.


بي ترديد این موفقيت ارزش مند استمرار پیروزی‌های با ارزشی‌ست که جوانان برومند و لایق ایرانی در میدان های مختلف علمی، فرهنگی و ورزشی کسب می نمایند.

اينجانب به نوبه خود این افتخار و عنوان ارزشمند که موجب خوشحالی ملت شریف ایران بخصوص مردم غيور آذربايجان غربي و شهرستان اشنویه شدصمیمانه تبریک عرض نموده، توفیقات روزافزون جوانان و ورزشکاران شايسته را از خداوند منان ارزومندم