8 طرح عمرانی و خدماتی در اشنویه افتتاح شد

- هشت طرح عمرانی و خدماتی با حضور استاندار آذربایجان غربی، نماینده مردم اشنویه در مجلس شواری اسلامی و دیگر مسوولان اجرایی با 31میلیارد ریال هزینه به بهره برداری
فرماندار اشنویه روز چهارشنبه در آیین افتتاح این طرح ها افزود: طرح آب شرب روستای 'علیان 'با ۶ میلیارد ریال هزینه و آسفالت معابر روستای 'نلیوان 'و پنج روستای دیگر این شهرستان با ۲۵ میلیارد ریال هزینه از جمله این طرح هاست؛ همچنین در این روز اداره تامین اجتماعی شهرستان اشنویه به بهره برداری رسید.
مدیرکل تامین اجتماعی آذربایجان غربی در این مراسم گفت: استقرار این اداره که یکی از خواسته های دیرینه مردم اشنویه بود، همزمان با هفته دولت محقق شد.
مقصود مقدمی کیا افزود: پیش از این فعالیت های تامین اجتماعی اشنویه زیر نظر اداره تامین اجتماعی نقده اداره می شد و مشکلات فراوانی را برای مردم ایجاد می کرد.
وی با اشاره به اینکه 37 تا 40 درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: در آذربایجان غربی 367 هزار بیمه شده اصلی وجود دارد و با احتساب خانواده های آنان، جمعیت تحت پوشش به یک میلیون و 200 هزار می رسد. 
، بازدید از روند ساخت پل پوش آباد و برگزاری مراسم بزرگداشت عید غدیر خم از دیگر برنامه های بود که در این شهرستان با حضور استاندار آذربایجان غربی برگزار شد.